Google Play’den Paykasa ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. En güvenli nakit ödeme sistemi Paykasa kartını gayrimenkul satın almaları haricinde tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilen Paykasa ödeme sistemleri de kendilerini geliştirmeye başladı. Üyelerine özel avantajlar sunmaya ve geliştirmeye başladı. Özel indirimler ve fırsat kuponları sunuyor. İnternet alışverişini sevelim ya da sevmeyelim fark etmez, artık yeniçağ bizi online alışverişi tercih etmeye zorluyor.


Kişisel bilgilerinizi güvenlik altında tutan Paykasa her satın almanızda tek kullanımlıktır. İster online alışverişler ister telefon bankacılığında kullanabilirsiniz. Kötü niyetli yazılımlara karşı paranızı güvende tutar. Kayıp çalıntı riskini minimize eder çünkü tek kullanımlıktır.
Hayatınızı zaman yönetimi açısından kolaylaştırır;
Hayat koşuşturma içerisinde nereye yetişeceğimizi şaşırdık. Bazen alışveriş yapmamız bazen de sıkıcı monotan hayatı biraz neşelendirecek site ziyaretleri yapmak istiyoruz. Bu aşamada güvenlik konusu aklımızı kurcalıyor. Zamanınızı doğru değerlendirmenize yardımcı internet alışverişi konusunda size önerimiz Paykasa nakit ödeme uygulamasıdır.
Paykasa ile dilediğiniz şekilde limit belirleyerek dilediğiniz gün ve saatte alışveriş yapabilirsiniz.
İndirim kuponları kazanmak ya da indirimlerden haberdar olmak için Paykasa satın aldığınız siteye üyelik yapabilirsiniz. Bu şekilde size gönderilen mailler ile avantajları yakalamış olursunuz.
Paykasa kartı hakkında bilmeniz gereken detaylar nelerdir?

  • Siteye giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi girin.
  • Limit belirleyin, €10’dan başlayan fiyatlarda satın alma yapabilirsiniz.
  • Paykasa ülkedeki yasaların onayladığı her işlemde kullanılabilir.
  • 16 hanelik tek kullanımlık karta sahip olursunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin