Iphone Tuş Kilidi Kırma işlemi

0
41
iphone, iphone kilit kırma, iphone kilidi kırma, telefon kilidi kırma, iphone kilit açma,

iphone, iphone kilit kırma, iphone kilidi kırma, telefon kilidi kırma, iphone kilit açma,Teknolojinin bilinen gelişmelerinin dışında farklı konular içerisinde yer aldığını bu çağda görmek son derece olağan durumlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Teknoloji dünyasında yaşanan her türlü gelişmenin olumlu olduğunu veya insanlar için negatif sonuçlara sahne olduğunu söylemek zor olsa da aslına bakılacak olursa bu konuda en çok spekülasyonun güvenlik aşamasında olduğunu belirtmek gerekiyor.

Nitekim iphone cihazları da satışa sunulmadan önce pek çok güvenlik testinden geçiyor olsa da insan beyni ile başa çıkmak zorunda kaldığını da her geçen gün gözler önüne seriyor. Dolayısı ile iphone kilit kırma işlemi de tam bu noktada devreye girmesi gereken olgulardan bir tanesi olarak söylenebilir. Telefonun son derece basit bir yöntem ile beraber hayatımıza katmış olduğu şifresiz erişim olayı son zamanların gündem maddesi olmaya da devam ediyor.

Kilit ekranından kod girmeden yapabileceğiniz iphone kilit kırma olayı telefonun ne kadar güvenli olup olmadığı konusunda da tabi ki belirli emareleri sunuyor. İlk olarak FBI ve Apple arasında sorun yaratması ile beraber ortaya çıkan iphone kilit kırma işlemleri yakın gelecek içerisinde insanların kolaylıkla başarabildiği bir durum haline de geldi. Öyle ki Siri ekranından ulaşabileceğiniz Fotoğraf albümleri ile beraber bu durumu sizde kendi cihazınız üzerinde deneyebilirsiniz. Tabi ki bu deneme işleminin ardından yeniden cihazın güvenlik ayarlarını güncellemeniz de elzem noktada yer almaktadır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin