Antalya’nın Alanya ilçesinde yaşayan öğretmen Rumeysa Uslu, bir bankta unuttuğu 56 bin lirasını getirene, paranın yüzde 10’unu verecek.

Rumeysa Uslu, gazetecilere yaptığı açıklamada, iki ay önce çektiği krediyi ev alacak arkadaşına borç verdiğini söyledi.

Arkadaşının bir süre sonra borç verdiği tenis çantasındaki 56 bin lirayı kendisine teslim ettiğini aktaran Uslu, Meltem Mahallesi’nde bir bankta çantayı unuttuğunu söyledi. 

Bir anlık unutkanlığının pahalıya mal olduğunu dile getiren Uslu, paranın bulunması konusunda henüz olumlu bir sonuç alınamadığını aktardı.

Uslu, “Paranın, bulunacağına inanıyorum. Bulan, getiren veya ihbar edene paranın yüzde 10’unu vereceğim. Parayı alıp, gönül rahatlığıyla harcamak varken, hayatı boyunca hırsız olarak mı yaşayacak? Bu parayı alan kişinin tercihine bağlı” diye konuştu. 

Rumeysa Uslu, iki hafta öncesi Meltem Mahallesi’nde bir bankta unuttuğu içi para dolu çantayı kısa süre sonra almak için art döndüğünde, çantanın yerinde olmadığını fark etmiş, Uslu’nun durumu polise bildirmesi üzerine çantanın bulunması için çalışma başlatılmıştı.

56 BİN TL’Yİ PARKTA UNUTTULAR

dataLayer.push({‘platform’: ‘Responsive’,’category1′: ‘Türkiye’,’category2′: ’56 bin TL'yi parkta unuttular’});İlişkili Haberler

  • 175 binden fazla kişi sigortadaki parasını unuttu

İlişkili Haberler

  • Taksici, aracında unutulan para dolu çantayı sahibine teslim etti (4 saat aradı)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin